8 kwietnia 2020

Ranking graczy

Ranking graczy

Ranking przedstawia graczy, którzy pomnożyli przynajmniej jeden Talent.

 

Złota strefa medalowa

100 – 85% maksymalnej ilości zdobytych Talentów

Srebrna strefa medalowa

85 – 70% maksymalnej ilości zdobytych Talentów

Brązowa strefa medalowa

70% – 55% maksymalnej ilości zdobytych Talentów

 

 

Ranking tygodniowy

Ranking przedstawia liczbę Talentów zdobytych przez graczy w aktualnym tygodniu konkursu, tj. w dniach 22-28 czerwca 2020. Losowanie nagród za ten okres odbędzie się w poniedziałek 29 czerwca o godz. 19:30 w czasie spotkania online uczestników konkursu. Link do spotkania pojawi się na naszej grupie: Grupa na FB
 

1. Szymon Kudyba (802.00 T)

2. Mateusz Mazurkiewicz (802.00 T)

3. Julia Błaut (792.00 T)

4. Katarzyna Górska (764.00 T)

5. Patrycja Zadura (749.00 T)

6. Daniel Chodak (633.00 T)

7. Bartosz Mazur (622.00 T)

8. Jacek Gruchoła (559.00 T)

9. Amelia Gruchoła (558.00 T)

10. Aleksandra Ważny (534.00 T)

11. Aleksandra Zglińska (323.00 T)

12. Agata Trumińska (301.00 T)

13. Karolina Ważny (288.00 T)

14. kacper klimczak (281.00 T)

15. Joanna Sikora (167.00 T)

16. Natalia Michaluk (167.00 T)

17. Mateusz (90.00 T)

 

Ranking ogólny

Ranking obrazuje Talenty uzyskane w czasie całego konkursu.

 

1. Patrycja Zadura (6080.00 T)

2. Mateusz Mazurkiewicz (5405.00 T)

3. Katarzyna Górska (5148.00 T)

4. kacper klimczak (4980.00 T)

5. Aleksandra Zglińska (4581.00 T)

6. Julia Błaut (4320.00 T)

7. Karolina Ważny (4213.00 T)

8. Aleksandra Ważny (4206.00 T)

9. Amelia Gruchoła (4193.00 T)

10. Jacek Gruchoła (3810.00 T)

11. Daniel Chodak (3681.00 T)

12. Paulina Oleszek (3521.00 T)

13. Szymon Kudyba (3514.00 T)

14. Karolina Jężak (3459.00 T)

15. Agata Trumińska (3288.00 T)

16. Mikołaj Oszust (3102.00 T)

17. Bartosz Mazur (2800.00 T)

18. Natalia Michaluk (2687.00 T)

19. Julia Omilianowicz (1830.00 T)

20. Joanna Sikora (1685.00 T)

21. Paweł Rułka (1627.00 T)

22. Krzysztof Grabowski (1380.00 T)

23. Alicja Szlendak (1312.00 T)

24. Łukasz Rusinek (1215.00 T)

25. Tomasz Czarnowski (1175.00 T)

26. Mateusz (1018.00 T)

27. Hubert Kusyk (956.00 T)

28. Aleksandra Puzio (640.00 T)

29. Katarzyna Kuczyńska (367.00 T)

30. Martyna Olszewska (297.00 T)

31. Nikol Gorol (287.00 T)

32. Ela (260.00 T)

33. Weronika Kawecka (244.00 T)

34. Darek Włodarski (152.00 T)

35. Ewelina Siembida (141.00 T)

36. Aleksandra Grabowska (130.00 T)

37. Roksana Wójcik (122.00 T)

38. Joanna Markowska (101.00 T)

39. Domcia (98.00 T)

40. Zuzanna Kiec (85.00 T)

41. Paulina Banaś (58.00 T)

42. Karol Żachowski (50.00 T)

43. Kacper Podolski (32.00 T)

44. Anna Szuciak (24.00 T)

45. Adrianna Kołodziej (18.00 T)


 

Projekt współfinansowany ze środków otrzymanych z budżetu Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na lata 2014-2020.